Nasz zespół

Company team

Gabi

Jestem niepoprawną optymistką, która zawsze i wszędzie widzi słońce. Zamiast uciekać przed sztormem, uczę się „surfować”
i dosiadać dzikie fale. Najwyższą wartością jest dla mnie miłość, którą to obdarowuję ludzi, zwierzęta i całą Matkę Naturę.
Przede wszystkim uczę umiejętności odnalezienia ścieżki miłości i zrozumienia samego siebie. Dzięki temu uczę kursantów
całkiem innego i nowego - empatycznego spojrzenia na psa oraz nawiązywania z nim relacji i budowania więzi serca z sercem.
A wtedy w groomingu zaczyna dziać się magia.

Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu oraz zdobytej wiedzy, mam zaszczyt towarzyszyć moim kursantom i prowadzić ich
przez niesamowitą przygodę w świecie groomingu i świecie psów. Wspieram ich, zarażam optymizmem, pomagam w rozwoju,
a czasami, kiedy widzę, że potrzeba, delikatnie popycham, aby odważyli się zrobić kolejny krok do przodu. Uwierzcie,
magiczne pytanie „Co byś zrobiła, gdybyś przestała się bać?” potrafi zdziałać cuda.

I do tej właśnie podróży w moim towarzystwie serdecznie Was zapraszam.

Company team

Marcin

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam.

Quisque vel massa at sapien lobortis hendrerit eget sed magna. Duis sagittis sed nibh at euismod. Donec molestie odio non mi rhoncus, bibendum pretium ligula tempus.

Company team

Baggio Nontiscordardime

To On dał początek Centrum Groomingu. Będąc trudnym adoptowanym psem, „zmusił” Gabi (swoją nową panią) do zdobywania i pogłębiania wiedzy na temat pracy z psami problemowymi. Dzięki wytrwałej nauce wyszedł w końcu na pudla. Brał udział w wielu kursach i szkoleniach prowadzonych w Centrum Groomingu, uczył kursantów szacunku do psów, uważnej obserwacji psiego zachowania, psiego języka i uwrażliwiania się na psią mowę ciała. Obecnie delektuje się zasłużoną emeryturą.

Company team

Juan Nontiscordardime (Dago)

Cudowny pudel, radosna istota, nadworny rozweselacz. Wnosi ogrom radości, uśmiechu, zabawy, biega to tu, to tam i nieustannie sprawdza, czy każdy kursant otrzymał odpowiednią dawkę pozytywnej psiej energii. Oczywiście służy też za modela do nauki pielęgnacji. Jego ulubiona zabawa to aportowanie zabawek.

Company team

Ragnar Hannoveria James Bond (Radziu)

Aktualna maskotka szkoły, najmłodszy i największy psiak w Centrum Groomingu. Jego główne zadanie to wprowadzanie spokoju i relaksu podczas zajęć. Potrafi całymi dniami wylegiwać się na podłodze, uwielbia się przytulać, kocha drapanie za uchem, a podczas przerw chętnie wyprowadza kursantów na spacery. Od czasu do czasu również służy jako model, do praktycznej nauki zawodu.